Diversity Talent Pool - Detail inzerátu
V současné době pracujeme na úpravách Diversity Talent Poolu, aby Vám přinášel maximální užitek.
Některé funkcionality mohou být omezené. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.

Levebee s.r.o.

Hledá kandidáta/ku na pozici:

programátor/ka php

...
Termín nástupu
Nezadáno
...
...
Typ úvazku
Na plný úvazek
Na zkrácený úvazek
IČO
...
...
Jazyková vybavenost
čeština
...
...
Plat
Nezadáno
...
...
Adresa
Praha 4 140 00
...
...
Do kdy musím zareagovat?
Nezadáno
...
...
Požadované vzdělání
střední vzdělání s maturitou / výučním listem
...
...
Pracovní doba
09:00 - 17:00
...
Co vás čeká?
Chceš psát kód, který doopravdy pozitivně ovlivňuje životy tisíců dětí? Nebaví tě pracovat na dalším interním projektu nebo eshopu? Líbilo by se ti pracovat v malé firmě, kde můžeš o věcech otevřeně mluvit a realizovat své vlastní nápady? Přidej se k nám a pomoz nám zvýšit kvalitu vzdělání tam, kde je to nejvíce potřeba - na samém začátku školní docházky.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Aplikace slouží jako osobní trenér, který je k dispozici 24/7 na počítačích i mobilních zařízeních. Tvým úkolem by bylo rozvíjet webovou aplikaci a API pro mobilní aplikace s využitím těchto technologií: PHP, Nette, MySQL JavaScript Git REST API Docker Není třeba znát všechny uvedené technologie do nejmenších detailů. Důležitá je pro nás schopnost se učit, se učit, se učit a chuť pracovat dlouhodobě na smysluplném projektu, který má budoucnost.
Rádi Vám nabídneme
V první řadě nám jde o kvalitu - od profesionální metodologie aplikace, přes kvalitní kód až po poutavý copywriting. Díky tomu všemu se nám daří vystupovat z řady ostatních vzdělávacích aplikací. Od kódu čekáme, že se k němu nebudeme muset kvůli bugům vracet a budeme moct většinu času trávit vývojem nových funkcí a ne debuggingem. Dbáme proto na promyšlené zadání, klid na práci a podrobné vzájemné code review. Záleží nám na přátelské atmosféře, kde se nikdo nemusí bát říct svůj názor nebo udělat chybu. Vždy se také rádi naučíme něco nového od ostatních. Fungujeme hlavně vzdáleně, ale v běžném pracovním režimu se můžeme potkávat v moderní kanceláři, vzdálené cca 5 minut od metra Vyšehrad. Není to ale podmínkou.