Alza.cz A.s.

Hledá kandidáta/ku na pozici:

produktový/á manažer/ka

...
Termín nástupu
Nezadáno
...
...
Typ úvazku
Na plný úvazek
...
...
Jazyková vybavenost
angličtina
...
...
Plat
Nezadáno
...
...
Adresa
Praha 7 170 00
...
...
Do kdy musím zareagovat?
Nezadáno
...
...
Požadované vzdělání
vysokoškolské vzdělání
...
...
Pracovní doba
12:00 - 17:00
...
Co vás čeká?
Product manager - https://www.alza.cz/kariera/pozice/ecommerce-business-product-manager Product manger je zodpovědný za prodejní výsledky svěřeného portfolia v řádech tisíců produktů a zemích EU. Budeš součástí týmu odborníků a multifunkčního týmu se specialisty na marketing, kde společně tvoříte řídíte marketingové kampaně. Hledáte nejlepší nákupní ceny, vyjednáváte podmínky a spolupracujete s interním oddělením importu, marketplace a privátních značek. Očekáváme osobnostní vyzrálost s chutí pochopit práci u nás a schopnost řídit business přes čísla.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Co je pro nás v business dovednostech klíčové? Zkušenosti z prostředí SPOTŘEBNÍHO ZBOŽÍ na trzích v ČR/SK/HU - výhodou je i větší hřiště (Evropa) a znalost P&L. Znáš KONCOVÉHO ZÁKAZNÍKA (B2C) a umíš vytvořit nejlepší produkt a skvělou zákaznickou zkušenost. Co je pro nás v oblasti odbornosti důležité? Znáš segment HRAČKY a principy E-COMMERCE. Máš zálibu v TECHNOLOGIÍCH, umíš získat, číst a interpretovat DATA, a MARŽE pro tebe není nikdy dost vysoká. Jaký osobnostní skill-set musí Product Manager v Alza.cz mít? Umíš vyjednávat, máš výborné POČTY, nebojíš se nových výzev a zvládneš s námi udržet TEMPO. Máš chuť se VZDĚLÁVAT, správně si poradíš v NOVÝCH SITUACÍCH a umíš dotahovat i DLOUHODOBÉ PROJEKTY.
Rádi Vám nabídneme
Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office