Diversity Talent Pool - Detail inzerátu

NESS Czech s.r.o.

Hledá kandidáta/ku na pozici:

System Analyst

...
Termín nástupu
Červen 2021
...
...
Typ úvazku
Na plný úvazek
...
...
Jazyková vybavenost
čeština
...
...
Plat
Nezadáno
...
...
Adresa
Praha 4 140 00
...
...
Do kdy musím zareagovat?
Červenec 2021
...
...
Požadované vzdělání
střední vzdělání s maturitou / výučním listem
...
...
Pracovní doba
09:00 - 16:00
(možný individuální přístup)
...
Co vás čeká?
Po úspěšném zakončení adaptačního procesu bude tvým úkolem analýza požadavků zákazníka, příprava zadání pro vývoj a dlouhodobý rozvoj komplexního informačního systému. Představ si, jak bude vypadat tvůj den… – účastníš se analytických workshopů a podílíš se na definici fungování systému, – tvoříš analytickou dokumentaci (use cases, funkční a nefunkční požadavky, popis obrazovek systémů), – podporuješ tvorbu high-level vzhledu obrazovek (UX), – předáváš analytické zadání do vývojového týmu, – podporuješ interní tým v průběhu realizace (vývoj, testing, migrace, cut-over).
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Jak si představujeme my tebe… – máš nějakou reálnou zkušenost s dodávkou IT systémů, – máš povědomí o cílech, postupech a nástrojích IT analýzy, – jsi schopný psát analytické výstupy v anglickém jazyce, – máš chuť a nadšení učit se nové věci, – jsi zodpovědný, spolehlivý, pracovitý a proaktivní, – věříš si v komunikačních a prezentačních dovednostech, máš příjemné vystupování, – analytické myšlení a selský rozum je ti vlastní, – vysokoškolské vzdělání v IT oboru uvítáme, ale jako podmínku neklademe, – znalost prostředí a procesů Telco výhodou, – znalost ArchiMate výhodou.
Rádi Vám nabídneme
Nabízíme nevšední práci v seniorním, dynamickém a zároveň distribuovaném týmu schopných a inspirativních lidí, od kterých se máš možnost mnohé naučit, ale zároveň je svými nápady také obohatit. V průběhu kariéry máš možnost vyzkoušet si práci u různých zákazníků z různých oblastí, takže se práce u nás nestává nudným stereotypem. Pracujeme převážně na velkých zajímavých projektech. Firemní kulturu máme založenou na důvěře, nikoliv na kontrole. V týmu podporujeme kooperaci, ne konkurenci. Jsme obklopeni přátelským týmem odborníků ve své profesi, jejichž cílem je ti pomoci stát se jedním z nás. Všichni jsme jednou byli na počátku kariéry a nezapomínáme na to. Od chvíle, kdy nastoupíš, ti bude přidělen mentor, který tě bude provázet v tvých začátcích.