Diversity Talent Pool - Detail inzerátu

NESS Czech s.r.o.

Hledá kandidáta/ku na pozici:

Test Analyst - Automatizované testy

...
Termín nástupu
Červen 2021
...
...
Typ úvazku
Na plný úvazek
...
...
Jazyková vybavenost
čeština
...
...
Plat
Nezadáno
...
...
Adresa
Praha 4 140 00
...
...
Do kdy musím zareagovat?
Červenec 2021
...
...
Požadované vzdělání
střední vzdělání s maturitou / výučním listem
...
...
Pracovní doba
09:00 - 17:00
...
Co vás čeká?
Otestuj dynamické projektové prostředí, nasbírej další zkušenosti, staň se součástí silné komunity testerů a získej možnost podílet se na dalších projektech napříč zákazníky i technologiemi. Co můžeš čekat při práci na projektech: Zapojíš se do různorodých projektů z oblasti Telco a státní správy. Budeš připravovat odhady projektů, časování, reporting. Kromě manuálních testů budou na projekty zaváděny i automatizované testy. Naplánuješ testování ve svěřené aplikaci. Povedeš testovací tým a budeš nastavovat testovací postupy. Naplánované testování si pak budeš moci odřídit. Povedeš jednání se zadavatelem i s kolegy z businessu a IT.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
V testování už máš něco za sebou, Máš zkušenost s některým z testovacích nástrojů (JIRA / HP ALM / SPIRA / TestLink / Bugzilla apod.). Máš zkušenosti s automatizací testů (jak skriptování, tak i nastavení prostředí, výběr vhodných scénářů, výběr úrovně a zaměření automatizace…). Dokážeš naplánovat testování na projektu. Vyznáš se v metodikách a principech testování, ideálně podpořené zkušenostmi či ISTQB certifikátem. Znáš SQL – pro přípravu dat i vyhodnocování výsledků testů. Víš, jak vypadají různé testovací strategie a přístupy (třeba pro integrační, UAT, performance testy) a umíš je používat v praxi. Máš zkušenosti v různých segmentech (Telco / Utility / Finance). Zkušenost s vedením alespoň menšího týmu bude výhoda.
Rádi Vám nabídneme
Nabízíme především šanci ukázat, že je v Tobě něco výjimečného. Nabízíme podporu velmi zkušených kolegů a mentorů, bez kterých se ani sebevětší talent zpočátku neobejde. Nabízíme práci na velkých a často unikátních projektech, kde je živo a stále je tam prostor pro inovace a nové nápady.