Diversity Talent Pool - Detail inzerátu

NESS Czech s.r.o.

Hledá kandidáta/ku na pozici:

Experienced Test Analyst

...
Termín nástupu
Červen 2021
...
...
Typ úvazku
Na plný úvazek
...
...
Jazyková vybavenost
čeština
...
...
Plat
Nezadáno
...
...
Adresa
Praha 4 140 00
...
...
Do kdy musím zareagovat?
Červenec 2021
...
...
Požadované vzdělání
střední vzdělání s maturitou / výučním listem
...
...
Pracovní doba
09:00 - 17:00
...
Co vás čeká?
Vychytej všechny bugy v interních aplikacích jednoho z našich velkých zákazníků v oblasti financí. Nabízíme ti možnosti pochopit business a technologie až na dřeň – pokud budeš chtít Otestuj tohle dynamické prostředí, nasbírej další zkušenosti, staň se součástí silné komunity testerů a získej možnost podílet se na dalších projektech napříč zákazníky i technologiemi. Čemu se budeš v roli Test analytika věnovat? Čemu jinému než vychytání všech bugů. To zahrnuje mimo jiné: revidovat testovací dokumentaci, revidovat i zadávací dokumentaci, seznámíš se s existujícími postupy a testy a budeš podle nich testovat, budeš navrhovat, jakými postupy a prostředky otestovat nové funkcionality v aplikacích na projektu, čeká tě rozpad zadání do dobře testovatelných celků, budeš připravovat testovací případy a testovací scénáře, testovat budeš podle toho, co si připravíš, zároveň budeš spolupracovat i s dalšími členy projektu v oblasti testingu společně si poradíme s defekty, dohledáním zdrojů chyb a s retesty
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Jaké znalosti a dovednosti potřebuješ? Je fajn, pokud: – v testování už máš něco za sebou a umíš navrhovat testy, – vyznáš se v metodikách a principech testování, – znáš SQL alespoň na úrovni joinů – pro přípravu dat i vyhodnocování výsledků testů, – ovládáš SoapUI na základní úrovni – pro přípravu skriptů i pro jejich následné spouštění, – máš zkušenost s tvorbou strategie a přístupů pro různé typy testů (strategie pro integrační testy, UAT testy, performance testy), – máš zkušenost s některým z testovacích nástrojů (JIRA / HP ALM / SPIRA / TestLink / Bugzilla apod.). Tou největší výhodou bude, pokud znáš nebo máš dokonce zkušenost se specialitkami jako FORIS NG, Siebel či Selenium.
Rádi Vám nabídneme
Nabízíme především šanci ukázat, že je v Tobě něco výjimečného. Nabízíme podporu velmi zkušených kolegů a mentorů, bez kterých se ani sebevětší talent zpočátku neobejde. Nabízíme práci na velkých a často unikátních projektech, kde je živo a stále je tam prostor pro inovace a nové nápady.