Diversity Talent Pool - Detail inzerátu

NESS Czech s.r.o.

Hledá kandidáta/ku na pozici:

Java developer

...
Termín nástupu
Červen 2021
...
...
Typ úvazku
Na plný úvazek
...
...
Jazyková vybavenost
čeština
...
...
Plat
Nezadáno
...
...
Adresa
Praha 4 140 00
...
...
Do kdy musím zareagovat?
Červenec 2021
...
...
Požadované vzdělání
střední vzdělání s maturitou / výučním listem
...
...
Pracovní doba
09:00 - 17:00
...
Co vás čeká?
Hledáme nového parťáka do našeho Nessího týmu. Zapojit Tě můžeme do různých projektů u zajímavých klientů. V tuto chvíli se například jedná o dodávku pro významného Telco klienta. Řešíme vývoj business aplikace v architektuře mikroslužeb. Chtěli bychom Tě naučit pracovat s Microservices a Kubernetes. S těmito nejmodernějšími technologiemi se setkáš v našem „vývojářském inkubátoru“, kde budeš mít dostatek času i podpory od seniorních kolegů. Naučíme tě pracovat s technologiemi Kafka, Redis, Art, apod.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
V čem by ses měl dobře orientovat? V technologiích Java, Spring Boot Framework, v integračních patternech REST (Swagger), WS-SOAP, messaging. S čím bys měl mít zkušenost? S programováním Enterprise aplikací (ideálně) 1 a více let, s agilními metodikami vývoje, databází PostgreSQL nebo Oracle. Padneš nám do oka na první pohled, pokud… znáš principy objektového programování, SOA a architektury microservices, znáš návrhové vzory a architekturní principy, vyznáš se v enterprise architektuře, ideálně JEE a webových aplikacích, rozumíš Cloudu a cloudovým technologiím máš zkušenosti s postupy a nástroji CI/CD (Jenkins) máš aktivní přístup k řešení úkolů.
Rádi Vám nabídneme
Nabízíme především možnost naučit se pracovat s nejmodernějšími technologiemi. Nabízíme šanci ukázat, že je v Tobě něco výjimečného. Nabízíme podporu velmi zkušených kolegů a mentorů, bez kterých se ani sebevětší talent zpočátku neobejde. Nabízíme práci na velkých a často unikátních projektech, kde je živo a stále je tam prostor pro inovace a nové nápady.