Diversity Talent Pool - Detail inzerátu
V současné době pracujeme na úpravách Diversity Talent Poolu, aby Vám přinášel maximální užitek.
Některé funkcionality mohou být omezené. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.

Československá obchodní banka, a. s.

Hledá kandidáta/ku na pozici:

Senior UX/UI designer/designerka

...
Termín nástupu
Říjen 2021
...
...
Typ úvazku
Na plný úvazek
...
...
Jazyková vybavenost
čeština
...
...
Plat
56 500 - 95 000 Kč
...
...
Adresa
Praha 5 150 00
...
...
Do kdy musím zareagovat?
Nezadáno
...
...
Požadované vzdělání
střední vzdělání s maturitou / výučním listem
...
...
Pracovní doba
09:00 - 17:00
(možný individuální přístup)
...
Co vás čeká?
Pojďte společně s námi vylepšovat aplikace a webové stránky napříč skupinou ČSOB. Staňte se nedílnou součástí týmu, kde budete moct ovlivnit, jak budou vypadat naše digitální kanály, které denně používají stovky tisíc klientů. Jak fungujeme a co děláme Rádi posouváme věci rychle kupředu a nepotrpíme si na zkostnatělé procesy. Proto už nějaký čas fungujeme agilně a pojmy jako SCRUM nebo SAFe se stanou vaším denním chlebem. Záleží jen na vás, který z našich digitálních kanálů vám bude bližší. Ať už se budete cítit jako ryba ve vodě v Internetovém bankovnictví, Smartbankingu nebo na našich public webech, vždy budete mít k dispozici řadu kolegů, se kterými budete daný kanál společně rozvíjet. K UX přistupujeme z gruntu - od výzkumu, analýzy dat, přes uživatelské testy až k přípravě wireframů a finálních grafických návrhů. K tomu vám samozřejmě poskytneme všechny potřebné nástroje jako Adobe Analytics, Axure, InVision a další.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Rádi bychom, abyste měl/a alespoň 3 roky zkušeností s vývojem webových a mobilních aplikací. Orientujete se v aktuálních designových trendech a nebojíte se je prosadit. Umíte se zamyslet nad uživatelskými cestami a doptat se na důležité věci tak, abyste ušili klientovi na míru nový prodejní proces, novou funkcionalitu či službu. Wireframy a klikací prototypy jsou pro vás hračka a dokážete je sekat jak Baťa cvičky. Jste spolehlivý, organizovaný a práci si umíte naplánovat tak, že splníte daný termín a věci dotáhnete do úplného konce. Nedělá vám problém prezentovat výsledky i nejvyššímu vedení, a to i přes to, že výsledek nesplňuje jejich očekávání. Naopak, v rukávu už máte připravené řešení, které bude maximálně proklientské.
Rádi Vám nabídneme
Smysluplná práce, ve které se může vaše kreativní já opravdu vyřádit. Propracovaný systém vzdělávání, takže pokud ještě nemáte například SAFe úplně v krvi, rychle vás to naučíme. Maximální flexibilitu a home office. Pracuje se vám lépe doma, v kavárně nebo na každodenní kontakt s kolegy nedáte dopustit? Je to na vás. Hlavní je, aby práce nestála. K dispozici vám budou 3 jídelny a 2 kavárny v rámci ČSOB Kampusu. A abyste se nemuseli koukat jen do výlohy, za každý odpracovaný den vám na vaši stravenkovou kartu nahrajeme 110 Kč. Štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění. Využít budete moct i výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB. Příspěvek do Cafeterie 8 100 Kč ročně, kde si sami zvolíte využití (MultiSport karta, vzdělávání, dovolená a další). 25 dní dovolené a 5 sick days k tomu. Minimálně jednou za rok se s týmem půjdete odreagovat od každodenního shonu na vybranou CSR aktivitu – pomáháme lidem a přírodě dobrovolnickými dny, mentoringem či regionálními granty. Pokud jste sportovec, dvakrát ročně můžete s dalšími kolegy z banky vyrazit na víkend na hory či k vodě a naplno si užít celobankovní sportovní hry.